Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
ЖП гара EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
ЖП гара EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
ЖП гара EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
ЖП гара EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
ЖП гара EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
ЖП гара EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
ЖП гара EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
ЖП гара EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
ЖП гара EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Мелинда Картър
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Ерик Стоун
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Люси Хейл
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Деми Ловато
ЖП гара I_vote_lcapЖП гара I_voting_barЖП гара I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
ЖП гара 0a9a9183fc9c ЖП гара 2378429t ЖП гара B7ES6 ЖП гара 2554884z

 

 ЖП гара

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

ЖП гара Empty
ПисанеЗаглавие: ЖП гара   ЖП гара EmptyНед Авг 15, 2010 12:48 am

НА ЖП гарата беше пълно с хора. Внуци тичаха да прегръщат баби и дядовци, пристигнали за празниците. Влюбени разменяха последни погледи преди раздялата. Новопристигнали граждани оглеждаха с надеждата да видят нещо или някой познат..
ЖП гара Central-railway-station-at-Frankfort
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

ЖП гара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖП гара   ЖП гара EmptyНед Авг 15, 2010 8:02 pm

Гледах през прозореца как влакът забавя хода си и спира на гарата във Санфорд. Въздъхнах и усетих спазми в корема си от притеснение. Станах и посегнах да взема куфара от поставката. Нарамих ръчната си чанта и отворих вратата на купето. Изчаках дежурните баби и дядовци да преминат и се запътих към вратата на вагона. Чувството за притеснение се увеличи щом стъпих на твърдия асфалт и смъкнах куфара си след мен. Слънцето ме удари в очите и аз затърсих слънчевите си очила в чантата. ПРез това време някъкъв дебелак, тежащ сигурно сто тона се опита да слезе от влака върху мен. едвам се сдържах да не го напсувам и се отместих встрани от вратата. надях слънчевите си очила и се затътрих заедно с тълпата към фоайето, където се очакваше да ме чака сестра ми или поне се надявах, защото не си вдигаше телефона от час и половина. Когато стъпих на мраморните плочки в прохладното и закрито фоайе вдигнах очилата на косата си и огледах. Извадих телефона си джоба на роклята си и отново набрах номера на сестра си. Никакъв отговор.
-Естесвено! - измърморих си аз.
Тогава чух вик:
-Джорджииииииииии! Туууууук!
Обърнах се посока на крещенето, както и половината хора на гарата. Видях седемнадесет годишната си сестра тичаща към мен с развяна черна коса. О, майко! - успях да си помисля преди торнадодо Мишел да ме връхлети. Тя ме прегърна ентусиазирано и както винаги е правила предаде ентусиазма си и на мен. ПРитеснението беше заместено със щастие и я прегърнах на свой ред.
-Ууууу! Косата ти е пораснала! -изказа се тя и започна да изучава кичурите ми.
-Мммм! Много готина дрешка! - каза отново и побутна роклята ми.
-Ооооо! Ти си станала досадна идиотка! Не, чакай! Беше досадна и преди - засякох я аз и я прегърнах.
-Боже колко ми липсваше! - почти се просълзи Мишел.
-И ти на мен! Как е колежа? Къде живееш? Какъв е града въобще?
-Колежа е страхотен! Живея в Южната част, и междудругото стаята ти е готова. Опитах се да те вместя в малкото прострранство и дано ти хареса. Града е страхотен - обясняваше ми тя, докато ми изтръгваше куфара от ръката и ходеше към изхода.
Да, това момиче определено ми липсваше.
Върнете се в началото Go down
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

ЖП гара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖП гара   ЖП гара EmptyНед Яну 16, 2011 12:15 am

Усетих в просъница, че влакът забавя движение. Отворих очи и видях неодобрителните погледи на бабките в купето. Явно все пак не бе добре, че облякох късата си карирана червена пола и бюстие за пътуването.. Въздъхнах и се надигнах. Добре, че бях малка и дребна и две места ми бяха достатъчни да дремна. Седнах и се наведох да взема ботушите си. Докато ги опъвах до коляното си не спирах да се чудя какво ще правя като слеза от влака. Не се притеснявах особенно дали ще се справя, въпроса е с какво трябваше да се справям. Бях чула за някакво даскало, където имало общежитие мога да се запиша да завърша училище, но не го бях решила. Докато се бях навела косата ми падна на лявото ми рано. Въздъхнах, изправих се и махнах слушалките от ушите си. Бабките си шушукаха и обсъждаха ръкавиците ми. "Как може да носи такива дълги ръкавици посред лято?" Попита едната, обърнах се към нея.
- Нося ги защото ми харесват, проблем?
Веднага се смутиха и млъкнаха, за сега добре. Внимателно намъкнах елека върху гърбът си и се изправих. Свалих с доста мъки куфарът и раницата от поставките отгоре и ги тръснах на седалките в момента в който влакът спря. За малко да падна, но се задъжах за седалките. Започвах да с еизнервям малко. Изчаках ги да слязът и тогава тръгнах и аз. Слязох и вече се чувствах по-добре. Бръкнах в джоба на раницата и извадих пакета с цигари, извадих една и я запалих с кибрита. Първата дръпка беше просто перфектна. Нарамих раницата и издърпах дръжката на куфара с колелцата и се запътих към улиците на града. Щях да му мисля там на къде да се опътя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЖП гара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖП гара   ЖП гара Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЖП гара
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Покрайнините на града :: Гара-
Идете на: