Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Надгробните плочи EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Надгробните плочи EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Надгробните плочи EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Надгробните плочи EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Надгробните плочи EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Надгробните плочи EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Надгробните плочи EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Надгробните плочи EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Надгробните плочи EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Мелинда Картър
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Ерик Стоун
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Люси Хейл
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Деми Ловато
Надгробните плочи I_vote_lcapНадгробните плочи I_voting_barНадгробните плочи I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
Надгробните плочи 0a9a9183fc9c Надгробните плочи 2378429t Надгробните плочи B7ES6 Надгробните плочи 2554884z

 

 Надгробните плочи

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Надгробните плочи Empty
ПисанеЗаглавие: Надгробните плочи   Надгробните плочи EmptyНед Авг 15, 2010 1:24 am

Надгробните плочи Graveyard-vignette
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Надгробните плочи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробните плочи   Надгробните плочи EmptyПон Авг 16, 2010 5:37 pm

В тъмната гора, неочаквано се бяхме събрали солидна групичка момичета. Мъглата и вятърът, високите дънери и сивотата губеха въздействието си над нас. Смеехме се, говорихме си. Аз забравих че до няколко минути бях уплашена.
И нали си бях от лудичките и ме бяха хванали дивите изтърсих със престорен зловещ глас:
- Нека ... нека да отидем до гробищата ... - гласът ми премина в смях - и нека гробаря бди над вас!
Джорджи ме изгледа тъпо и ме затегли в едната посока
- Ама идвате ли ? - изграчих на останалите, а те се разсмяха.
Цялата тумба хлапета (тоест ние) се изспипахме на гробището. Добре, добре, ама всички взеха че млъкнаха. Дори и аз. Изражението ми придоби смръщен и леко уплашен вид. Забелязах че и с другите се случва същото. Само Виктория изглеждаше все едно е в свои води. Потръпнах.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Кейт Рийзър
Moderators
Moderators
Кейт Рийзър


Възраст на героя : 18
Първична способност : Хипноза
Relationship : Обвързана /Джеймс Лафърти/
Домашен любимец : Малко пухкаво коте/мъжко/ на име Споти
Posts : 235
Points : 240
Reputation : 1
Join date : 16.08.2010
Age : 26
Location : Санфорд

Надгробните плочи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробните плочи   Надгробните плочи EmptyПон Авг 16, 2010 5:53 pm

Като влязохме в гробищата всички изглеждахме доста изплашени и бяхме безмълвни..Стиснах плика с покупките които носех, но не казах нищо и се опитах да запазя спокойствие както всички останали..Виктория тръгна напред и всички я последвахме без да проронваме и думичка..Влизахме все по навътре и навътре и дори вече като се обърнех не виждах от къде сме дошли. Най- после спряхме и Виктория седна на влажната трева и ни подкани да седнем до нея, ние се спогледахме, но в крайна сметка седнахме. Седнах и оставих покупките си до себе си, като внимавах да ги изцапам и тогава Бела отново спомена за купона..
-Е ще дойдете ли на купона довечера?- попита тя очакваща отговор.
-Аз ще дойда със сигурност!- казах аз и се усмихнах. Много обичах да ходя по купони и забави.
-Трябва да отидем на пазар!- каза Мишел
-Ще има ли проблем ако дойда и аз?- попитах учтиво надявайки се да се съгласят защото много ми допадаха и исках да станем добри приятелки....
Върнете се в началото Go down
Самара Стюарт

Самара Стюарт


Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010

Надгробните плочи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробните плочи   Надгробните плочи EmptyПон Авг 16, 2010 6:05 pm

Изненадах се колко бързо се запознах с тях. Дори ми достави удоволствие, а аз обикновенно трудно водех непринуден разговор и то от същия пол. Една от тях предложи да отидем го гробището. Направо се влюбих в тази идея. Без за му мисля забравих всичко вкъщи и ги последвах. Очартаваше се страхотна вечер. Даже споменаха нещо за купон, но аз не бях по тази част,но кой знае... Има още толкова време до тогава.
Върнете се в началото Go down
Виктория Питърсън
Демон
Виктория Питърсън


Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010

Надгробните плочи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробните плочи   Надгробните плочи EmptyПон Авг 16, 2010 6:21 pm

Играех си с пясъка и слушах разговора на момичетата за предстоящия купон.
- Вики ти ще дойдеш ли? - чух гласа на Изабела.
- Не. Не обичам да ходя по купони, а и съм заета. Благодаря за поканата, но не обичам да съм сред хора.
Стояхме в мълчение няколко минути, когато Мишел извика.
- Вижте! - посочи някъде в небето. - Падаща звезда.
- Пожелайте си нещо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Надгробните плочи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробните плочи   Надгробните плочи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Надгробните плочи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Покрайнините на града :: Гробище-
Идете на: