Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
В сърцевината EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
В сърцевината EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
В сърцевината EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
В сърцевината EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
В сърцевината EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
В сърцевината EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
В сърцевината EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
В сърцевината EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
В сърцевината EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Мелинда Картър
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Ерик Стоун
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Люси Хейл
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Деми Ловато
В сърцевината I_vote_lcapВ сърцевината I_voting_barВ сърцевината I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
В сърцевината 0a9a9183fc9c В сърцевината 2378429t В сърцевината B7ES6 В сърцевината 2554884z

 

 В сърцевината

Go down 
+3
Мелинда Картър
Изабела Рийд
Michelle Grace
7 posters
АвторСъобщение
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: В сърцевината   В сърцевината EmptyПон Авг 16, 2010 2:45 am

В сърцевината Waterfall-of-cusare
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Изабела Рийд

Изабела Рийд


Posts : 10
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 15.08.2010
Age : 26

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 2:13 pm

Днес времето ставаше за разходка.Вече бях обиколила целия град и тръгнах из покрайнините.Първо бях на кея,после в пещерата и сега реших да разгледам водопада.Гледката от парапета беше страхотна и ми се прииска да разгледам и сърцевивината.Водата падаше толкова бързо,а аз стоях и я гледах.Толкова много обичах водата.Без да мисля скочих на един камък и разперих ръце също като в Титаник.След малко чух шум зад храстите.Едва запазих разновесие.Обърнах се и видях...
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 2:25 pm

След мъгливата поляна, където може би щях да се върна някога тръгнах към водопада.Знаех, че тук в Санфорд има такъв, но досега не го бях виждала.Намерих правилния път и се запътих.Не след дълго пристигнах и пред мен се откри величествена гледка.Хиляди тонове вода може би и повече се спускаха надолу и вдигаха пяна, която създаваше илюзия, че там има малки, нежни облачета.Шумът от разбиването на водата беше силен,бушуващ във всяка една секунда.
Спуснах се по - надолу...към сърцевината.Там точно на един камък забелязах:
-Изабелаа.. - провикнах се аз.
-Мел.Здравей. - поздрави ме тя.
Бела бързо слезе от камъка и дойде при мен.Прегърна ме и се усмихна.
-Какво правиш тук? - попита.
-Сигурно същото, което правиш и ти.
-Разглеждаш водопада,а? - усмихна се топло тя.
-Точно.Толкова е красив! - възхищавах се още на водопада.
-Нали?!
-Ъ..Ти какво правеше на онзи камък? - попитах.
-Ами скачаше ми се от някъде. - отговори тя.
Аз я погледнах невярващо.
-Спокойно де...
Седнахме в сърцевината и се наслаждавахме на гледката.
-Като малка обожавах да плувам. - казах й аз.
-Аз също обожавам водата.
Докато водехме нашия разговор, дочухме глас...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Гордън
Паднал ангел
Елизабет Гордън


Възраст на героя : 19
Първична способност : Склонна да управлява елемента Земя
Семейство : Конър Бранд /доведен брат/
Relationship : Обвързана/Ник Брендър/
Домашен любимец : Куче, хъски, на име Сара, женско
Posts : 92
Points : 105
Reputation : 1
Join date : 17.08.2010
Age : 42

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 3:02 pm

Не познавах града, в който се намирах в момента.Както и въобще човешкия свят.Тръгнах да си търся някакъв подслон,но не намерих нищо интересно.Скоро обаче попаднах на някакво си поправително училище с наименувание "Меч и кръст".Пишеше също,че има и къде да се отседне за по-дълго.
Наистина бях малко големичка за училище,но поне пък нямаше да спя на открито.Сградата отвън изглеждаше много западнала, все едно беше извадена от филм през 80-те.Влязох вътре и ме посрещна някаква дебелана-явно директорка на училището.
-Добър ден.-каза злобно тя-Какво искаш момиче?
-Ами аз си търся място за отсядане.
-Дошла си на правилната място-каза това и ме поведе по някакъв тесен коридор.Накрая му се виждаше олющена врата.Явно това беше кабинетът й.-Трите имена,възраст и местоживеене-изреди всичко това машинално,все едно го репетира от години.
-Елизабет Ханкок Гордън,19 години, нямам постоянен дом.
-Чудесно.Не си ли обаче малко голяма за училище-презрително ме попита.Мразех надменните хора.
-Предполагам,че това не е проблем.-повиших и на свой ред тон.
-Коя си ти да ми повишаваш тон?-кресна ми.-Добре, че поне дойде тук.Явно ти трябва малко наказание.
Тя вдигна дебелото си туловище от стола и дойде при мен.Огледа ме след това ме хвана за косата и ме задърпа вън от кабинета.Измърмори нещо като "Що за възпитание?" и продължи да ме дърпа.Болката ми дойде вповече,но реших да не крещя.Стиснах здраво зъби и се оставих да ме теглят.По пътя минахме през стая,явно класна и тя взе линиятя си.Какво ли щеше да прави с нея.Щом си го помислих тя ме удари здраво през ръцете,които бяха се хванали за косата ми,за да смекчат малко болката.Замъкна ме по някакви стълби обрасли с мухъл.След стълбите се озовахме в нещо като мазе обаче със заключена чрез катинар врата.Старата ме удари още веднъж през ръцете,защото отново исках да намаля болката.След това отключи ръждясалия катинар,отвори вратата и ме блъсна в отсрещната страна на стаята.Или може би стая не бе правилната дума.Беше някакво мазе с обрасли с мухъл стени.Вътре миришеше на плесен отвсякъде, а стените и пода бяха обагрени в алено-червено.Явно това беше кръв.Ужасих се от мисълта в какво се налага да спя.
Но докато мислех за това дебеланата се приближи към мен и ме удаби с линията по раменете.След това по колената, а за десерт ми удари плесница.Болката беше непоносима.Местата,където ме беше ударила се зачервиха.В следващата секунда чух момичешки глас:
-Оставете я!Защо я биете?-изпищя момичето-Какво ви е направила?
Чак сега забелязах,че в мазето има доста момичета.Като гледах кръвта по блузите им явно бяха доста провинени.
-Ти още бой ли искаш?-изкрещя вещицата и започна силно да бие момичето,което ме беше защитило.Исках някак да и помогна,но не можех.Трябваше просто да стоя и да гледам.Когато вече беше свършила ни пусна навън.Влязохме в някаква стая с легла.Не можех да се доверя на тези момичета,въпреки че едната от тях се опита да ме защити.Излязох навън и тръгнах безецелно.Стигнах до някакъв водопад.Беше красиво,много кросива.После видях,че имаше друга група момичета до водопада.Скрих се зад едно дърво и зачаках...
Върнете се в началото Go down
Марк Деймънд

Марк Деймънд


Posts : 7
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 3:31 pm

Днес реших да изляза на разходка, казано честно нещо ме влечеше към водопада.Минах през тъмната гора след двадесет минути осъзнах че някой ме следи.Преди да го погледна той ме повали на земята докосна ме с пръст и и някак видях мислите му да се исписват на челото.Мисля че има като моята дарба.Осетих го като много близък нефилим.След това той избяга не успях да му прочета мислите,много бързо си тръгна.Това ме досети за писмото от моите родители което получих преди година.Както и да е тръгнах към водопада за да си събера мислите малко,водата много ме успокояваше. Пристигнах при водопада и видях братовчедка ми Бела и Мелинда.Те си говореха и аз реших да се включа в разговора.
-Като малка обожавах да плувам. - каза Мел.
-Аз също обожавам водата. - добави Бел.
-Здравейте,момичета. - казах аз .
-Ох,здравей Марк. - каза Бел.
-Здравей,Марк. - добави Мел.
-Искате ли да поплуваме?
Мислехме да влизаме когато чухме че има някой в храстите...
Върнете се в началото Go down
Хейли Уилямс

Хейли Уилямс


Posts : 5
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 4:03 pm

...
- Е аз съм Мелиса приятно ми е - подаде ми ръка и аз я поех с малко колебание.
- Аз съм Хеили и на мен. - отговорих.
- Защо си тук ? - попита ме тя.
- Защото съм изморена от пътя и мислех да пренощувам тук. - казах и усетих, че пак се започва...
Все още стояхме на полянката, трябваше ми вода, знаех, че тялото ми ще започне да гори отново след малко.
-Виж Мел, може ли така да ти викам?
-Да.
-Аз трябва да вървя, защото може да те нараня без да искам...
-Какво..? Какви ги дрънкаш.
Вече усещах как започвам да горя, винаги се случваше след пристъпа на демоничното. Започнах да се треса.
-Какво ти има? - питаше Мелиса притеснено, но аз едва можех да говоря.
-Съжа-ля-вам! Чао, надя-вам се да се вид-им пак. - и тогава побягнах сред дърветата, тичах дълго, приближавах се до воден басейн, чувах и подушвах водата, плисканията. Затичах се по - бързо натам, малко след това пред мен се откри огромен водопад. Зърнах едно момиче клекнало в храстите и две други с едно момче, които бяха потънали във весел разговор, но трябваше да побързам ако не исках да изпитам пак огъня. Минах тичайки набързо покрай тях и дори без да искам блъснах леко едното момиче и тя залитна към водата.
-Белааааа! - изкрещя приятелката й и в последният момент успя да я улови за ръката и тя не падна. Тялото ми загоря отвътре навън, тичах все по бързо към водата, наближавах я. Дори не изчаках да стигна ръба на скалата и просто скочих и полетях към водата, още малко.
Чу се оглушителен плясък когато цопнах във водата, вече бях на дъното и просто лежах там докато не отмине огъня, водата беше студена и приятна, потушаваше огъня, който гореше в тялото ми.
Нямаше да изляза скоро от тук, не исках да изляза...


Последната промяна е направена от Хейли Уилямс на Сря Авг 18, 2010 4:55 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Люси Хейл
Нефилим
Люси Хейл


Relationship : Search
Posts : 154
Points : 157
Reputation : -2
Join date : 17.08.2010
Age : 32
Location : Санфорд

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 4:21 pm

Днес реших да се поразходя из града и покрайнините.Бях чула,че има водопад,но никога не бях ходила и сега реших да отида.Обякох се подходящо,макар да мразя,да нося обувки който не са на висок ток,но все пак...Нещо ми подсказа да внимавам,защото не съм сама.Чух гласове...по-точно мъжки който предлагаше да поплуват,реших да мина от друга страна,но тогава чух някакъв писък.Момиче изкрещя-Белааа!
Какво ли става?-помислих си аз.Май,ще е по-добре да отида да видя.Докато се приближавах видях момиче,което скочи във водата.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyСря Авг 18, 2010 8:24 pm

Марк ни попита дали ни се плува.
-Страхотна идея. - възклихнаме двете с Бела и се засмяхме.
Марк се присъедини към смеха ни и започнахме да си говорим.Изабела се изправи и беше тръгнала напред, докато с Марк все още седяхме.Точно в този момент мина едно момиче точно като фурия.В бягането си тя блъсна Изабела.
-Белаааа! - разкрещях се аз.
Хукнах с най - бързото си бягане и я хванах точно преди да падне за ръката.Марк ни гледаше стъписан, а Бела се беше вцепенила и трепереше.Изпращаше нервни вибрации, които стигаха до мен.Започна малко, по - малко да се успокоява.
-Добре ли си? -попитахме с Марк.
Тя само кимна, прекалено уплашена, за да каже нещо.Наистина не беше много високо, но да паднеш неочакваноне е за препоръчване.Хванах Бела за ръката и я заведох до Марк.Сетих се, че в чантичката си имам вода.Дадохме й да пие и Белс се усппокои, достатъчно че да говори.
-По - добре съм, но какво ли му беше на момичето.Бягаше така сякаш някой я гони.
-Да наистина и се хвърли във водата след това.
-Коя ли беше? - попита Марк.
-Не знам, но мисля, че съм я виждала някъде. - казах.
...
Върнете се в началото Go down
Изабела Рийд

Изабела Рийд


Posts : 10
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 15.08.2010
Age : 26

В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината EmptyЧет Авг 19, 2010 2:37 pm

-Не знам, но мисля, че съм я виждала някъде. - каза Мел
-Е хайде сега да поплуваме.-Смених темата аз.
-Банския ми е в колата.Ще отида да го взема.Но вие май нямате бански?-Обади се Марк.
-Ние ще плуваме с друхи.-Отговорихме заедно с Мел и се засмяхме.
Марк отиде до колата си и след 10 минути се завърна.Беше облякъл банския си и в ръката си държеше едно малко котенце.
-Заради това ли се забави?-попитах аз
-Да намерих го на пътя.Ще си го взема вкъщи и ще се грижа занего.
-Толкова е сладко.-каза Мел
-Да,така е.-допълних аз след нея
-Някой ще трябва да се грижи за него докато плуваме.-каза Марк
-Ще скачаме един след друг и така винаги ще има някой при него.-Това беше първата идея която ми хрумна.
Всички се съгласихме.Първа скочи Мел след това аз и накрая Марк.Минаха часове и на нас вече ни писна да скачаме и останахме да стоим при котето.
-Момче или момиче е?-пита Мел
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В сърцевината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В сърцевината   В сърцевината Empty

Върнете се в началото Go down
 
В сърцевината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Покрайнините на града :: Водопада-
Идете на: