Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Сред дърветата EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Сред дърветата EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Сред дърветата EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Сред дърветата EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Сред дърветата EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Сред дърветата EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Сред дърветата EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Сред дърветата EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Сред дърветата EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Мелинда Картър
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Ерик Стоун
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Люси Хейл
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Деми Ловато
Сред дърветата I_vote_lcapСред дърветата I_voting_barСред дърветата I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
Сред дърветата 0a9a9183fc9c Сред дърветата 2378429t Сред дърветата B7ES6 Сред дърветата 2554884z

 

 Сред дърветата

Go down 
+3
Мелинда Картър
Изабела Рийд
Michelle Grace
7 posters
АвторСъобщение
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyНед Авг 15, 2010 1:16 am

Сред дърветата 481082141_b19d530de6

Сред дърветата Images?q=tbn:ANd9GcRTafi_Q95AdwHQpu5xEAPwI1U0ocrOAC2FZ-9V7C6SCYo4yQI&t=1&usg=__IvtWVbaAqNZ2Q5KF8DHzaXIKlKI=
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Изабела Рийд

Изабела Рийд


Posts : 10
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 9:20 am

Днес нямаше какво да правя вкъщи и реших да се разходя из покрайнините на града.Брат ми беше останал вкъщи.Вървях много дълго и си мислех,че това място ми харесва,защото е някак странно и страшно.След 10 минути разбрах,че съм влязла във някаква гора.Беше много странно.Дърветата бяха високи около 10-15 метра и по клоните нямаше листа.По едно време чух шум и се обърнах....
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 9:58 am

"Аз съм царицата на бягството! Гений!" крещях на ум,докато бягах в неизвесна посока. Бях във възторг от себе си. Бях успяла да се измъкна от поправителното училище и дори "червените очи" (камерите,които следяха всяко наше движение) не ме бяха забелязали. Подскачах устремено напред, без да знам къде отивам и накъде води тайната пролука, която беше издълбана в старата и излющена стена, която служеше за преграда на училището. Постепенно започнах да забавям ход, осъзнавайки горе долу къде се намирам. Гората от коята бях заобиколена, сякаш беше вперила зловещите си очи в мен. Огромните дървета без листа, сякаш всяко разказваше собствена история. Плътна мъгла мълчаливо пълзеше и се придвижваше напред. Вятърът свистеше покрай мен и жулеше кожата ми. А аз бях излязла по потниче и дънки.
На това място се дишаше трудно, въздухът бе прекалено влажен. Затичах се напред, надяйвайки се скоро да открия изход от този пущинак. не ми вдъхваше особено доверие ...
Без да забележе един клон най нахално се беше изпречил на пътя ми и се препънах в него. Едвам запазих равновесие. Вдигнах глава и видях ...
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Изабела Рийд

Изабела Рийд


Posts : 10
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 10:14 am

По едно време чух шум и се обърнах.Видях едно момиче,което се беше блъснало в мен.
-Хей добре ли си?-попитах аз.
-Да добре съм.-отговори тя.
-Изабела Рийд.ПРиятно ми е.
-Здравей Бела.Аз съм Мишел Спаркс.
-Е за къде се беше Шел.Ако мога да ти викам така.
-Ами избягах от училище.-отговори доволно тя
-Разбрах,че е много трудно да избягаш от това училище.
-Да така е.
-Хей имаш ли брат или сестра?
-Да имам сестра.Ами ти?
-Аз имам брат.Ако искаш по късно мини през нас и вземи сестра си.
-Добре.
Написах адреса на едно листче и и го дадох.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 1:57 pm

Разхождах се из гората сред голите дървета,когато изведнъж чух шум.Обърнах се и кого да видя, Мишел заедно с някакво момиче.Приближих се и забелязах Шел да ме гледа с нейната дяволита усмивка.
-Какво пак си направила? - попитах я аз.
-Ами нищо особенно освен, че избягах от училище!!! - гордо заяви тя.
Засмяхме се.Обърнах се към другото момиче.
-Здравей аз съм Мелинда, но ми викай Лин или Мел или както ти харесва...дълго представяне нали? - усмихнах й се.
-Аз съм Изабела,но ми викай Бела!
-Е прави ли ви се нещо щуро и диво? - предложи Мишел, а в погледа й горяха дяволити пламъчета.

Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 2:57 pm

За пореден път чувах как Мишел споделя дяволитите си планове да избяга. След като свърши се измя:
-Мухахахахаха! - и ми затвори. О божке! Захилих се и и си представих сред тъмните дървета. Бяхме се разбрали да я чакам в началото на гората, която се разпростираше около поправителното училище. Не смятах, че наистина ще успее този път, но все пак се облякох и излязох навън. Закрачих към гората и след петнайсетина минути пристигнах. Въздухът беше влажен и едвам дишах, но почти веднага чух някакви гласове сред които и този на сестра си. Запътих се натам и видях Мел и Шел заедно с друго момиче. С Мелинда се познавах от съвсем малко време- беше най-добрата приятелка на сестра ми.
-Джорджиии! Успяяяях!
-Виждам, откачена психопатко такава! - казах и аз и се засмях.
-Здрасти! -обърнах се към момичето. -Аз съм Джорджина.
-Бела - представи се.
Върнете се в началото Go down
Самара Стюарт

Самара Стюарт


Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 4:10 pm

За Бога, що за измислен свят си имат тези момичета. Как по дяволите да живея така, подлудяват ме. Защо никой не ме разбира, е освен брат ми. Той е готин. Но пък за сметка на това всички които познавам за откачени и ненормални. Всички! Както си разсъждавах наум изведнъж звънецът би, оказа се, че вече съм свободна за деня от поправителното. Това беше последният ми час за днес, жалко, че не чух нищо. Бях прекалено заета да мисля за наказанието което ме очаква щом се прибера вкъщи и покажа новото писмо от директора. Какво толкова съм направила? Освен малкото сбиване нищо не е чак толкова страшно, вярно, че на русото блонди в класа и се разкърви носа, но навярно е от пластичната операция. Пфу.
Вървях като сумнамбул, смътно усещах, че съм излязла от училище и съм на входа.
- Хей, Сам искаш ли да те изпратя до вас? - Попита ме едно момче, странно дори не знаех името му.
- Ъъ, не благодаря. - Отвърнах и закрачих към вкъщи.
Пред очите ми се разкри страхотна гледка, всъщност гледката не бе кой знае какво просто идеята заформила се в главата ми ме опияняваше, а именно да снимам нещо в гората пред мен. Ако имах късмет щях дя намеря някое странно дърво което да фотографирам. Това можеше да се окаже най-хубавата част от деня.
С интерес навлизах в гората все повече и повече. Намирах разни интересни разтения и ги снимах под различен ъгъл, когато се приберех навярно щяха да ме заточат в стаята ми заради наказанието и исках да имам занимение. Щях да изкарам снимките, да избера най-хубавите от тях и да ги сложа в папката с моите фотографии.
Изведнъж се усетих, че вече се смрачаваше, въздъхнах тъжно. Трябваше да си ходя. След малко чух гласове, женски гласове. Само след миг видях няколко момичета насреща ми.


Върнете се в началото Go down
Виктория Питърсън
Демон
Виктория Питърсън


Posts : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 4:24 pm

Днес беше първият ми ден в този странен град. Не познавах никого тук и не ми се стоеше заключена у дома, затова реших да се разходя из покрайнините на града. Вървях извесно време, когато попаднах в една красива гора. Всичко наоколо беше потънало в мрак, дърветата бяха високи и нямаха листа. Природата беше удивителна. Най-много харесах това, че наоколо нямаше никакви хора. Реших да остана тук за през ноща и тръгнах да търся някаква поляна. Изведнъж чух гласове и любопитството в мен надделя, скрих се зад едно дърво и ги видях. Там стояха няколко момичета. Реших да си тръгна, когато една от тях се обърна в моя посока. Тогава си промених мнението и отидох пред тях.
- Здравейте! Аз съм Виктория Питърсън. - опитах се да звуча колкото мога по-дружелюбно.
Върнете се в началото Go down
Кейт Рийзър
Moderators
Moderators
Кейт Рийзър


Възраст на героя : 18
Първична способност : Хипноза
Relationship : Обвързана /Джеймс Лафърти/
Домашен любимец : Малко пухкаво коте/мъжко/ на име Споти
Posts : 235
Points : 240
Reputation : 1
Join date : 16.08.2010
Age : 26
Location : Санфорд

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 4:39 pm

Най- после спря да вали и небето се изясни. Нямаше какво да правя, облякох се и излязох навън за да разгледам града. Обикалях без посока из целият град, разглеждах магазините и си харесах разни неща...Най- после приключих с покупките, но още не ми се прибираше и отново тръгнах без посока. Най- после стигнах до една усойна гора. Започнах да влизам навътре, ставаше все по безлюдно и по- красиво. Дърветата бяха високи и големи. Облегнах се на кората не едно и затворих очи. В този момент чух гласове, изправих се изтупах се и тръгнах напред откъдето идваха гласовете.. Застанах до едно дърво и погледнах от едната му страна..Там имаше няколко момичета които си говореха и се смееха. Реших, че ще отида при тях и започнах да пристъпвам леко и тихо, тогава едната от тях се обърна към мен и ме погледна.
-Аз съм Кейт!- казах аз, приближих се и се усмихнах топло..
-Аз съм Мишел!- каза тя и аз се приближих до тях...
Върнете се в началото Go down
Изабела Рийд

Изабела Рийд


Posts : 10
Points : 16
Reputation : 0
Join date : 15.08.2010
Age : 26

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 4:51 pm

Станахме много хора.Настана голяма бъркотия.
-Хайде всички да се запознаем-казах аз.
-Мелинда
-Кейт
-Виктория
-Бела
-Самара
-Дорджина
-Мишел
-Така е по-добре нали?-обадих се аз
-Да,Бела права си.-Обади се Мел
-Ще правя купон днес.Започва в 21.00-съобщих аз-Ще дойдете ли?
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата EmptyПон Авг 16, 2010 4:58 pm

Ооо! Обожавам купони! Задължително идвам! А ти, откачалке? -обърнах се към сестра си - Така или иначе си избягала. Ще спиш у нас.
Тя повдигна рамене и се усмихна дяволито. Харесваше й идеята да извърши колкото се може повече нарушения.
-Обаче трябва да отида на пазар! Задължително ми трябват дрехи.
-И аз ли идвам? - попита ме Шел.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сред дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сред дърветата   Сред дърветата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сред дърветата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сред дърветата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Покрайнините на града :: Тъмната гора-
Идете на: