Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Мелинда Картър
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Ерик Стоун
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Люси Хейл
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Деми Ловато
Starbuks coffee shop - Page 3 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 3 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 3 I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
Starbuks coffee shop - Page 3 0a9a9183fc9c Starbuks coffee shop - Page 3 2378429t Starbuks coffee shop - Page 3 B7ES6 Starbuks coffee shop - Page 3 2554884z

 

 Starbuks coffee shop

Go down 
+7
Елизабет Гордън
Конър Бранд
Кейт Рийзър
Michelle Grace
Ерик Стоун
Мелинда Картър
Джорджина Спаркс
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Деми Ловато

Деми Ловато


Първична способност : Талант за песни,Лечебни сили,Чар.
Relationship : Няма
Posts : 36
Points : 46
Reputation : 0
Join date : 18.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 12:27 pm

-Какви лекций?-попитах раздранено...Мразех да се правят на недостъпни или на много горди...-Вие демоните сте си низши като червеите!
Станах от стола и го погледнах на кръв..Повечето хора ни гледаха..Извадих ангелския си огън и го насочих към него...
-Само да си посмял!!
Върнете се в началото Go down
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

Starbuks coffee shop - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:22 pm

Стрестнах се от реакцията на мацката. Станах и се отдръпнах внимателно.
- Момиче, не знам какъв ти е проблема, но ще е по-разумно да се успокойш и да прибереш огъня.
Докато го казвах се усетих колко смешно звучеше и се захилих. Знаех, че от вида на огъня няма да остана спокойна още време и за тва се опитах да я поуспокоя.
- Хайде, няма да има нужда от ранени хора нали? Забележи, колко хора има тук. Нали не искаш да нараниш някой?
Богове, май най-разумно ще бъде да се махна, но бе забавно, но ако не махне това от очите ми ще стане много зле.


Последната промяна е направена от Yuuki Alexa на Нед Апр 10, 2011 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Акира Инугами

Акира Инугами


Posts : 12
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22.01.2011
Age : 34

Starbuks coffee shop - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyНед Апр 10, 2011 5:35 pm

Акира се загледа внимателно в ангела. Стана сложно, си каза той. Стана и зае внимателно позиция, ако стане напечено да се измъкне без да пострада.
- Да посмея какво, красавице?
После размисли, погледна Юки и забеляза как гледаше огънят, сякаш го поглъщаше. Усмихна се лъчезарно на ангела, беше трудно да умае ангел, но не невъзможно. Внимателно се доближи до нея без да обръща внимание на огънят пред него. Той нямаше да го нарани много. Леко сложи ръка на нейната и направи лек натиск да я свали.
- Недей така, може да сме много добри приятели с теб и с Юки. - Каза той, като погледна към стоящата на страни русокоска. Опашката й май си имаше собствено мнение. Забеляза как се раздвижи зад нея, като опашка на котка, и проблясна нещо метално в края. Май не трябваше да се връщам, си помисли Акира. Да беше ги оставил преди малко.
Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Първична способност : Талант за песни,Лечебни сили,Чар.
Relationship : Няма
Posts : 36
Points : 46
Reputation : 0
Join date : 18.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyСря Апр 20, 2011 5:32 pm

-Как смееш да ме докосваш демоне....?!-викнах аз...Макар че преди дружах с демони,сега ги ненавиждах....ХВанах го за гушата и го допрях до стенета...Обувките му не можеха да достигнат земята...Летях във въздуха...
-Е..?
Матереализирах огъня си в огнен меч и замахнах към него....
Върнете се в началото Go down
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

Starbuks coffee shop - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm

Тази найстина ли ме игнорира?! О, богове, та това ми е първия ден само. Хванах бързо телефона си , той сигурно може да се защити, но бях бясна. Похвърлих го на момчето зад тезгяха, докато тя говореше.
- Довечера ще ти се обадя за багажа ми, надявам се че няма да ме излъжеш.
Той едва кимна от страх и видях как онази замахваше към сладура ми. Трябвахами секунди да се преобараза. Всичко бе в огън и аз бях черна пантера.Starbuks coffee shop - Page 3 Jaws-from-hell-panther
Засилих се към тях и с един подскок хванх с челюстта си мечът й. Стиснах и той се пречупи. Тя бе погледна ужасено или удивено, не обърнах внимание. Паднах на зад и хората с пищене и викове се разбягаха, разбичках масите и пак се засилих. Скочих и я отблъснах настрани, и двамата паднаха на земята и аз между тях.
- Не знам какво си мислеше, като направи това, но беше грешка. - Казах със стистани зъби, малко бе трудно да говоря в тази форма, но сега се наложи. - Сама си си виновна, но няма да те наранявам, но за следващия път когато ми се препрачиш не оговарям.
Изръмжах си и около мен засия огън.
- Никой не ме игнорирва, чу ли?
Обърнах глава назад, но без да я изпускам от очи.
- А, ти, ставай и ме последвай на вънка.
Той се подчини и излязохме, като внимавах момичето да не се окопити скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbuks coffee shop - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Starbuks coffee shop
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Града Санфорд :: Starbucks-
Идете на: