Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Мелинда Картър
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Ерик Стоун
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Люси Хейл
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Деми Ловато
Starbuks coffee shop - Page 2 I_vote_lcapStarbuks coffee shop - Page 2 I_voting_barStarbuks coffee shop - Page 2 I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
Starbuks coffee shop - Page 2 0a9a9183fc9c Starbuks coffee shop - Page 2 2378429t Starbuks coffee shop - Page 2 B7ES6 Starbuks coffee shop - Page 2 2554884z

 

 Starbuks coffee shop

Go down 
+7
Елизабет Гордън
Конър Бранд
Кейт Рийзър
Michelle Grace
Ерик Стоун
Мелинда Картър
Джорджина Спаркс
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 3:48 pm

..влязох в тоалетната, за да потърся Ерик. Не знма какво ми ставаше. Бях сигурна, че не ми въздейства, но исках да съм до него. Чакай малко! Какво ми ставаше? Той беше син на Дявола! Не трябваше! Но ръката ми самичка натисна дръжката..Ерик седеше вцепенен гледащ отражението си в огледалото.
-Джорджина! Какво?
-Ами...Аз такова..Не знам..Чувствам се адски странно..
Той се приближи към мен с объркана физиономия..
Върнете се в началото Go down
Ерик Стоун
Син на Дявола
Син на Дявола
Ерик Стоун


Възраст на героя : Не е ясно
Първична способност : Контрол над огъня,съблазнение,взривяване.
Семейство : Дявол /баща/
Relationship : sEaRcH
Posts : 155
Points : 172
Reputation : 1
Join date : 14.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 3:52 pm

Приближих се до нея с объркана физиономия.Пфу.....Замалко да види баща ми.Избърсах потта избила по челото ми.
-Джорджи защо ме търсиш?Аз съм син на Дявола и би трябвало с приятелките си да не ми имате и капка доверие.Например...-направих огнена топка.Джорджина се стресна.-мога да те убия с един замах!
Прибрах топката.
-Но няма...Защото те харесвам Джорджи.-признах си най-накрая.Не исках!Не би трябвало!
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 4:03 pm

Какво? Той..той ме харесваше..?
-Ам..аз ..също те харесвам.
Той се опули срещу мен.
-Но казах ти..не трябва! Мога да ти сторя нещо много лошо..-той отново образува огнена топка в ръката си. Усмихнах се и вдигнах ръка, където се появи ангелският ми огън..Той се засмя и отпусна ръката си, същото направих и аз. Приближих се към него и се надигнах, за да го целуна. Тази целувка беше толкова по-различна..устните му бяха меки...нежни. Разтворих ги с език, като впрокарах пръсти по врата му към късата му черна коса. Той ме притисна към себе си и задълбочи целувката.
Върнете се в началото Go down
Ерик Стоун
Син на Дявола
Син на Дявола
Ерик Стоун


Възраст на героя : Не е ясно
Първична способност : Контрол над огъня,съблазнение,взривяване.
Семейство : Дявол /баща/
Relationship : sEaRcH
Posts : 155
Points : 172
Reputation : 1
Join date : 14.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 4:08 pm

Това значеше че ще имаме връзка.Супер яко и ужасно гадно.Ако баща ми разбереше щеше да ме убие.Трябваше да се преструваме постоянно.Трябваше да се правя че се опитвам да ги убия.Продължих да я целувам с език и моя и нейния се преплетоха.След като се отделих от нея се усмихнах стеснително.
-Не те харесвам.Аз изпитвам много повече към теб.-отново се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 4:26 pm

Дръпнах се от Конър и седнах в края на пейката, осъзнала какво бях направила току що. И че точно това, първо ми бе разкрило някои истини и второ, може би би могло да бъде причина ... ами за смъртта ми.
Отново въздъхнах и се върнах към обичайните си тревоги, игнорирайки най големият - какво, за бога, щях да правя с него? Как щеше да продължи, и най-важното - да свърши това? Аз, зарината 3 метра под земята...или Конър, много по надолу...
С периферното си зрение забелязах как Конър клюмна. Дори не ме поглеждаше.
- Това явно изяснява нещата - вдигна глава и понечи да стане, все така с бягащ от моя поглед.
- Не, виж.. не че не те харесвам.. просто... - забих глава в ръцете си
- Просто?
- Просто... нищо няма да излезе. Само ... само ще си загубим времето... рано или късно ще ме убиеш или аз теб, в опит на самозащита. И ако не успееш отиваш при бащата на Ерик. И в двата случая никой не печели... затова нека не усложняваме нещата... Не искам да се привържа към теб или ти към мен и после да ни е два пъти по - трудно...
- Късно е. Аз вече се привързах - прошепна едва чуто, отново седнал на пейката.
Преглътнах шумно. Опитах се да заговоря отново, но не успях да издам нито звук, а като допълнение буцата, заседнала в гърлото ми ми пречеше да дишам нормално.
Извърнах поглед в посока на кафенето и улових че Кейт и Мел зяпат. Веднага се скриха обратно, карайки ме да подозирам че се смеят на мой гръб. Странно. Джорджи и Ерик ги нямаше...Дали й беше навредил... Май не. Не усещах огън наоколо и нямаше срутени сгради, така че, изглежда всичко беше наред.
- Така ли? - прошепах на Конър, но толкова тихо и равно, че не бях сигурна дали ме е чул.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Конър Бранд
Долноземец
Конър Бранд


Възраст на героя : 18
Семейство : Елизабет Гордън (доведена сестра)
Relationship : Необвързан
Posts : 18
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 4:46 pm

Да..Аз..Влюбен съм в теб.
Тя застина. По дяволите!
-Няма нищо ако не изпитваш същото..ще го приема.
Тя замълча. Сигурно обмисляше какво да каже.
-Спокойно..не искам да те притискам.
Хванах я за кръста и я придърпах към себе си..
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 5:14 pm

-Не те харесвам.Аз изпитвам много повече към теб.-отново се усмихна.
Нещо повече..О.Боже.Мой. Да не би да беше влюбен в мен..Това вече беше откачено..можеха ли демоните..да обичат? Той сякаш беше прочел мислите ми.
-Странно е, знам.
-Ами..другите? Как мислиш, че ще реагират?
-Ами..по-добре да не им казваме още...?
Тайна връзка..с демон..направо супер! -помислих си аз. Той видя напрегнатата ми физиономия и погали бузата ми.
Върнете се в началото Go down
Ерик Стоун
Син на Дявола
Син на Дявола
Ерик Стоун


Възраст на героя : Не е ясно
Първична способност : Контрол над огъня,съблазнение,взривяване.
Семейство : Дявол /баща/
Relationship : sEaRcH
Posts : 155
Points : 172
Reputation : 1
Join date : 14.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 5:19 pm

-Ами..по-добре да не им казваме още...?-казах една идея.Усмихнах се и я целунах бързо по бузата.
-Или пък да им кажем веднага.
-Ерик..Не!-викна тя.
Излязохме от тоалетната и викнах на другите:
-Вижте.......-целунахме се със страст пред другите.Всички ни зяпнаха.Мишел продължаваше да се натиска с Конър.Излязохме навън и се усмихна на Мишел.Целунах отново Джорджи и двамата ни зяпнаха повече от колкото бях очаквал.
Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Първична способност : Талант за песни,Лечебни сили,Чар.
Relationship : Няма
Posts : 36
Points : 46
Reputation : 0
Join date : 18.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 5:52 pm

Дойдох на мястото където Ерик ми каза по телефона.Отметнах коса назад и видях,че се натиска с някъкво момиче.Спрях пред тях и бутнах момичето.Тя се стресна.
-Коя си ти?-попита ме тя.
-Деми Ловато...И ти се натискаш с гаджето ми!-Ерик ме погледна учудено.Аз го целунах страстно при което той ме избута и ми каза:
-Не е като преди Демс.Скъсахме и се осъзнай!
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 6:08 pm

Забелязах една позната физиономия да се задава. Изглежда ставаше някаква сцена меджу сестра ми , Ерик и Деми. Само дето това не можех да го осмисля, камо ли да реагирам. Аз си бях в шок. Конър също. Той заряза своите опити да се сближим (които аз тотално отрязвах) и се опули срещу целуващите се.
Врътнах се и тръгнах към входа на кафенето. Или май не... Всъщност не знаех накъде ме водят краката ми. Но със сигурност надалеч от тук...

***

Как, за бога! Сестра ми беше гадже на сина на дявола, този който ми отряза крилото, този който желаеше смъртта ми ... моят враг, нейният враг. Но тя явно не го възприемаше така...
Цапнах се по главата. Чакайте. Коя бях аз че да я съдя. Нима аз не бях в подобно положение. Е, определено ситуацията с Конър не беше същата, но определено нещата не вървяха надобре...
А и не знаех какво чувствам към него... Знаех само че не исках да е далеч, че имам нуижда от него. И че колкото и да исках, беше адски грешно ако се оставя на чувствата (които да уточня, не разбирах). Просто не трябваше да съм при него. Щеше да е добре и за двамата ако се бяхме избили още първият път.
Но ако Ерик, наистина обичаше сестра ми, можеше да се спре и да не ни избие.
Глупости! Глупости! Той е демон все пак. Сина на Дявола... за бога! Какво си мислех? Че ей така с лека ръка ще зареже всичко което притежава, цялата тази власт, че ще рискува да навлече гнева на баща си заради един нефилим? И то заради сестрата на Изкупителя! хаха. От това щеше да излезе страхотен виц!
Но за едно бях сигурна. Вълка козината си мени, но нрава - не.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 8:41 pm

Ерик отиде до тоалетната, а след него изчезна и Джорджина.Хвърлих поглед на Кейт.
- Какво им става на тия днес? - направих объркана физиономия.
- Честно казано нямам отговор, знам само че се държат много странно. - отвърна ми тя.
Вдигнах ръцете си и върнахме лицата си към Шел и Конър...Ъгххх спряха целувката - мислих си...Мишел се отдръпна и седна в края на пейката - лош знак.
- Какво си мисли че прави! - обърнах се към Кейти.
- Шшшт!Гледай! - и ми ги посочи.
- Видя ни видя ни!Код червено!Крий се. - извиках.
- Зарежи!Спипаха ни.
Дръпнах я отстрани...След няколко минути отново се върнахме в първоначалните си позиции..Сетих се за Джорджи и Ерик.
- Къде са Ер и Джорджина?
- За последно ги видях в тоалетната. - промълви Кейт.
Извендъж се чу силен трясък.
- Вижте.......- каза Ерик, а до него седеше Джорджи.
Целунаха се.Всички ги зяпахме като малоумни.
- Дж-дж-ж-о-орд - не можех да говоря свързано.
- Е-ер-ерр-и - Кейт също не можеше да се оттърси от шока.След това минаха покрай нас като вятър.Излязоха при другите натискащи се отново...Накарах устата ми да се затвори.
- Кейтт,затвори си устата. - прошепнах.
- Коя е тази? - попита ме тя.
Някакво момиче отиде при двойките отвън кафето.
- Деми, тази която спаси Хейдън.
Хейдън, който не бях чувала от станалото в къщата ми...Наблюдавахме май задаваща се буря.
- Деми Ловато...И ти се натискаш с гаджето ми! - извика момичето, като се чу чак при нас.
- Да отидем!Да отидем! - викаше ли Кейт до мен.
Бавно се изправихме и като ФБР тайните агенти стъпвахме докато не стигнахме изхода...Ъ провалихме се Мишел ни видя.
Върнете се в началото Go down
Ашли Торсън
Демон
Ашли Торсън


Възраст на героя : 17
Първична способност : Контрол над въздуха.
Posts : 4
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 15.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyВто Сеп 21, 2010 8:50 pm

Туко що бях пристигнала.Огледах се нямаше никой.Седнах на пейката и чаках Ерик.
По това време видях две момичета ,а след тях бягаше още едно и викаше Елизабет...Мишел.
В това време дойде Ерик и ми каза да не говоря с тях.От външен вид ми изглеждаха добри.
Когато си оставих багажа в къщата на Ерик отидох да се разходя из мрачният град.
Отидох до най-близкото кафене Starbucks.
Отворих вратата и всички ме гледаха не обърнах голямо внимание на това.
Седнах на една свободна маса и веднага седнаха при мен две момичета.
-Здрасти как се казваш предполагам ,че си нова в града.
-Казвам се Ашли Торсън и да нова съм в града.
-Е аз съм Елизабет Гордън и приятелката ми Мишел Спаркс.
-Ами..Много ми е приятно.
-Аз съм на 17 години ,а вие.
-18
-19
-А вие сутринта да не се разхождахте на гарата.
-Да всяка сутрин.
-Аз ви видях.
-О ти беше онова момиче което беше на пейката.
-Чаках Ерик може би го познавате
-Да той е нашия най-голям враг.
-А на мен ми каза да не говоря с вас...
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Admin
Admin
Джорджина Спаркс


Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана
Posts : 250
Points : 369
Reputation : 1
Join date : 14.08.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 1:03 pm

Боже господи! Щях да го убия! Мишел щеше да ме убие, а след това и Кейт и Мел! Ужаас! Всички ни гледаха, все едно че бяхме разни неща, които ставаха за гледане. Уф! Вече дори не можех да мисля нормално. Ерик продължаваше да държи ръката ми, а всички да ни гледат шокирани. След това се появи някакво момиче...
--Коя си ти?-попитах я.
-Деми Ловато...И ти се натискаш с гаджето ми!-Ерик я погледна учудено. Тя тръгна да го целува, но той я избута
-Не е като преди Демс.Скъсахме и се осъзнай!
Дпърнах се от него.
-Тя гадже ли ти е?
-Не! - побърза да ми отговори.
-ДА! - извика момичето-
-Деми! Скъсахме! Престани да ме предследваш! - очите на момичето се напълниха със сълзи..малко ми стана жал за нея, но се сетих как се беше опитала да целуне ерик и веднага се зарадвах, че ще се разкара. Тя ни обърна гръб и продължи нагоре по улицата.
Ерик отново улови ръката ми и тъкмо щешеда каже нещо, когато Мелинда се доближи до нас, замахна и му удари шамар.
-Мел! Какво правиш?! - писанах аз, но тя едва ли ме чу, защото крещеше на Ерик.
-Спри да й въздействаш! Идиотичен демон такъв!
-Мел! - креснах аз и застанах пред Ерик, който едвам се сдържаше да не избухне.
-Спри се! Той не ми въздейства! Наистина го харесвам..
Върнете се в началото Go down
Ерик Стоун
Син на Дявола
Син на Дявола
Ерик Стоун


Възраст на героя : Не е ясно
Първична способност : Контрол над огъня,съблазнение,взривяване.
Семейство : Дявол /баща/
Relationship : sEaRcH
Posts : 155
Points : 172
Reputation : 1
Join date : 14.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 1:46 pm

Деми дойде и се опита да ме целуне.Аз я отблъснах.Но какво си въобразяваше тя.Не сме гаджета от векове.Мелинда дойде и ме фрасна.После ми удари един шамар.
-Мел! Какво правиш?!
-Спри да й въздействаш! Идиотичен демон такъв!
-Мел!Спри се! Той не ми въздейства! Наистина го харесвам-защитаваше ме Джорджи.
-Мелинда виж...Ако аз и' въздействах и ти щеше да бъдеш под въздействие не мислиш ли.А и ако е влюбена в мен няма да успея да я съблазня,защото тя е влюбена.
Целунах отново Джорджи и и' казах на ухото:
-Обичам те и благодаря.
Изведнъж отнякъде се появи Деми и ме дръпна.Бутна ме настрана и погледна злобно Джорджина.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyПет Окт 29, 2010 5:45 pm

С момичетата не се бяхме виждали от много време..Липсата им се усещаше, всичко бе нереално..нямаше помен една от друга, Хейдън също не ми се обаждаше, нито пък Джеймс на Кейт..С една дума всичко бе запустяло.
Излязох от къщата си с намерението да се разсея поне за малко..Взех якето си и един чадър, изглеждаше че ще вали..
Видях познатата табела на Старбъкс и се насочих право натам..Влязох и вътре бе пълно с нови хора, които не познавах.Седнах на една празна маса..
Върнете се в началото Go down
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 10:51 pm

Влязох в кафенето и вътре беше топло и миришещо на кафе. Имаше една празна маса и аз сложих багажа си до нея и отидох до касата, където михавах всички разговори спираха.
- Здравейте. - Казах на момчето и той се изчерви, направо лъхаше на невинност, от която ми прилоша. - Бих искала едно виенско кафе с двойна сметана, моля.
Той кимна, май си беше глътнал граматиката. Врътна се и отиде да приготви поръчката ми. Заоглеждах сладките работи и си харесах една поничка. Когато се върна ми подаде кафето и каза :
- Два и педесет.
Колко грубо. Хъммм.
- Искам и онази поничка със ягодите. - Какво да направя, като имах слабост към ягоди.
Той я извади и я сложи в хартиена чинийка.
- Общо четири долара, моля.
Извадих от джоба на полата петарка и му я дадох. Взех си поръчката и преди да успее да ми върне вече бях на масата, настаних се удобно и се заслушах в раговорите, колко банално, пак говореха за мен, трябваше да питам момчето къде има свободни стай под наем. Но това по-късно. Първо щях да се насладя на кафето си.
Върнете се в началото Go down
Акира Инугами

Акира Инугами


Posts : 12
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22.01.2011
Age : 34

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 7:30 pm

Акира обикаляше градът и си набелязваше хора, който да примами в клубът. И след като свърши цялата тази приятна работа се запъти към Старбъкс. Харесваше кафето там и беше приятно. Когато влезе му направи печатление няколко неща. Хората се озъртаха към една странна на вид девойка, а тя все едно не забелязваше. А девойката го привлече неустоимо. Това ще е забавно, си помисли той. Отиде до касата и си взе едно дълго кафе и се настани до нея. Тя го изгледа сърдито, но не го изгони. Премести се малко настрани и се нацупи. Акира се усмихна сладко и леко дяволито. Отпрати към нея част от чара си, така да се каже, но тя го изгледа доста на лошо. Ухаеше на ягоди и огън, това още повече го заинтригува.
- Здравей, нали нямаш нищо напротив, че седнах до теб? Няма други свободни маси. - Той забеляза купчина багаж до нея. Може и да има начин да я привлече към бара, но не като жертва.
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 12:16 am

Мишел изпутфтя, отегчено крачейки по тъмните и мрачни улици на Станфорд. А и да добавим - както никога те бяха оглушаващо пусти. Сякаш самият Мрак бе дошъл и плъзнал с лепкавите си, гнусни пипала и тихо, като изпечен крадец без никой да го забележи, бе изсмукал живота и радостта от това място.
Момичето усети как отчаянието я налегна, притисна я все едно той бе сумист седнал върху кльощаво джудженце, правейки го на ваденка върху мокрия асвалт.
Шел върна малко летната назад и спомените я връхлетяха без разрешение. Някои - повече от прекрасни, а някои ...не толкова. Като напимер онези пеперуди в стомаха които се появяваха щом застане лице в лице с Конър - долноземецът, който Ерик бе наел за да я убие. Да...и тя сама не разбираше себе си. Обичаше го и в същото време се страхуваше от него.
А ...а като се сетеше за неописуемата болка.. Нашата героиня бе изпитала толкова много болка през краткият си, нищожен животец. И то в рамките на седмица. От онези брутални моменти в стаята за мъчения до отрязаното крило, чийто растеж все още не бе потвърден. Това което бе преживяла Мишел отиваше отвъд границите на физическото. Сърцето й в момента бе разчленено на милион прашинки и не би се намерило същетво на света което да се справи с подобна необратима ситуация.
Живота й се беше обърнал на 180 градуса само за броени часове. До преди дни дори не бе подозирала за съществуването на митичните същества, тяхното многообразие и взаимотношения. А сега ...сега тя разполагаше с тонове информация по темата и с не по малко врагове. Кой да подозира че някакви си демонични идиоти преследват нефилими /каквато бе тя/, за да ги убиват и преустановяват популацията им.
Тя просто искаше да е нормален тийрейджър който да мрънка заради домашните и заради това че не може да отиде на разпродажбата в мола.
Е, може би едно чокочино щеше да спомогне, макар и минимално, за развитието на този процес.
Шел нахлу в кафенето, поръча припряно все едно пазаруваше тоалетна хартия за малкото си братче, страдащо от диария и седна на единственият свободен барстол.
В помещението се носеше странна енергия. Дори и новачка като нефилима можеше да го разбере. Явно тя не бе единственият изруд тук.
„Супер... Само това ми трябва” - една мисъл се завъртя в главата й, в опита да игнорира съсипващото чувство и да продължи с непосилната задача да бъде „нормална”.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 1:01 am

Мислех си за всички странни работи, който ми се случваха напоследък. Една страна от мен искаше да се върне в Япония и да продължа все едно не бях срещнала онзи противен идиот, който се опита да ме убие, но другата ми част, по-силната, се радваше, че се махнах от онази дупка. Отпивах си от кафето и някав сладур влезе в кафенето. Взе си кафе и седна до мен. Хъм, за какъв се мислеше? Отбръпнах се малко и се нацупих, като в същото време ми стана много смешно. Усещах как се опитва да ми възднейства по някакъв начин, добре, че такива трикове не ми действаха. Погледнах го злобно, дано схване и да се махне.
- Здравей, нали нямаш нищо напротив, че седнах до теб? Няма други свободни маси. - ми каза. Ха, да бе, има доста свободни места, мой човек.
Тъкмо си да му отговоря и някаква мацка влезе с гръм и трясък в заведението. Лъхна ме транно усещане от нея. Изгледах я, но после се съсредоточих в пича.
- Принципно имам. Но и да е така, сигурно няма да се мръднеш от мястото си нали? - Казах с най-сладко - сакрастичния си глас, който измъкан от мен. - Освен ако нямаш свободна кваритра, не съм заинтересована.
Наведох се към една от чантите да си извадя телефона и слушалките, поне така щях да му покажа, че няма да се дам лесно, не че не ми се искаше, бе голям сладур, но защо да му го правя лесно?
Върнете се в началото Go down
Акира Инугами

Акира Инугами


Posts : 12
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22.01.2011
Age : 34

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 6:43 pm

В кафенето връхлея някакво същество, но Акира не й обърна внимание. За него, не е ли забавно, не го интересува, а в момента искаше да разбере коя е русото момиче.
- Принципно имам. Но и да е така, сигурно няма да се мръднеш от мястото си нали? Освен ако нямаш свободна кваритра, не съм заинтересована. - Каза тя и се наведе към чантата си. Колко интересно, си помисли той. Облегна се на стола си удобно, сега щеше да я накара да го погледне.
- Впрочем, принцесо, имам свободна стая, която мога да дам под наем. Също и мога да ти осигуря работа, ако имаш желание. - Усмихна и се, бе застинала по средата на движението си, гледката много се хареса на Акира. - Сега ще ми кажеш ли името си, сладурано, или ще ме накараш да гадая?
Акира не знаеше, защо младата го вълнуваше, беше различна, това си личеше от много далече. За пореден път той си помисли, че това ще е много забавно.
Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Първична способност : Талант за песни,Лечебни сили,Чар.
Relationship : Няма
Posts : 36
Points : 46
Reputation : 0
Join date : 18.09.2010

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyПон Мар 14, 2011 11:04 am

Реших да видя как е настроението в кафето и влязох вътре.Огледах се с ангелското си лице наоколо и мернах един демон...Бях го виждала...Имах почти да се нарече дарбата да усещам демоните и това момиче...Помислих и не разбрах коя е...Тръгнах към тях и се усмихнах като погледът им падна върху мен...
-Здравейте...И на теб демоне...Знам кой си..Нали мога да седна?
Усмихвах се постоянно.
Върнете се в началото Go down
Акира Инугами

Акира Инугами


Posts : 12
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22.01.2011
Age : 34

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyПон Мар 14, 2011 9:14 pm

Акира въздъхна раздразнено. Изгледа мръсно натрапилия се ангел и изтърси.
- Сядай, аз се махам, не съм настроен за лекции.
Не знаеше от къде това същество го знаеше, но за сега не искаше да заболчава. Обърна се към руокоска.
- Принцесо ето къде може да ме намериш, ако все още имаш желание за квартирата, ще те чакам. - Той и се усмихна и й подаде визитната си картичка. Там подробно бе обяснено къде в центъра се намира заведението и името му Акира Инугами, на черна хартия написано с червени алени букви, мастилото имае кървав отенък.
Акира стана и излезе, найстина, някой хора, не знаеха кога да се намесят и кога не.











(Юки, по късно ще ти пиша къде да ме намериш. Деми, не се сърди, по-късно пак може да си пишем.)
Върнете се в началото Go down
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyПон Мар 14, 2011 11:07 pm

Въобще не ми остана време да реагирам. Въздъхнах, прибрах визитната му картичка рефлекстно и изгледах новодошлата.
- Е, чу го, сядай. Тъкмо май трябва да си взема ново кафе и ще си поговорим, явно имаш желание.
А вътрешно ми се искаше да излетя и аз, но бях нова в града и трябваше да се запозная с нови хора, нямаше да е забавно да седя по цял ден сама. Станах и отидох да си взема едно лате с допълнително сметана. Минах покрай брюнетката, която влезе преди това.
- А на теб ако не ти се седи сама, може да се присъединиш към нас, само ако желаеш, не искам да съм натрапница.
Усмихнах и се окуражаващо, не знам и аз защо и се отправих към масата. Мацката се беше настанила удобно и се оглеждаше. Настаних си се и аз на стола и си извадих телефона, не че очаквах някой да ми се обади, но знае ли се дали Рай нямаше да се сети за мен. Като се сетих малко се намръщих, винаги ставаше така.
- Е, казвам се Алекса Юки. - И в същия момент се усетих. - Ъм, опа. Юки ми е първото име, извинявай, нова съм в градът.
Е да видим какво щеше да излезе от това, трябваше да си помисля и дали да отида при онзи сладур, даже и да бе някаква откачалка винаги можех да се справя с него.
Върнете се в началото Go down
Акира Инугами

Акира Инугами


Posts : 12
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22.01.2011
Age : 34

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 2:21 pm

Акира се върна. Пред вратата съжали за реакцията си. Даже за няколко секунди се зачуди, защо бе реагирал така. На вратата чу последното и изречение.
- Е, казвам се Алекса Юки. Ъм, опа. Юки ми е първото име, извинявай, нова съм в градът.
Усмихна се.
- Е, Юки, това сняг или кураж трябва да е? - Каза той като се настани на старото си място. Без да обръща внимание на другото момиче, което все още само се усмихваше. Очакваше отговора и си мислеше, че и двете определения биха и отивали. Беше бяла като снежинка и му се опълчи, значи бе и куражлийка.
Върнете се в началото Go down
Yuuki Alexa

Yuuki Alexa


Relationship : необвързна (засега)
Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 17.12.2010
Age : 35
Location : Плевен

Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 10:05 pm

Когато сладура се върна леко се учудих. Усмихнах му се.
- Сняг, до колкото майка ми ми е казвала. Валяло сняг когато съм се родила. Но може и да е другото, защото не си поплювам. А твоето име какво е ? Ако не е тайна ?
Имаше нещо магнетично, което ме озадачаваше леко. Не знам, защо другото момиче само се усмихваше, а това което попитах да дойде не дойде. Разни хора, разни приумици. Отпих от кафето си внимателно и се наслаждавах на приятния му вкус.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbuks coffee shop - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbuks coffee shop   Starbuks coffee shop - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Starbuks coffee shop
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Града Санфорд :: Starbucks-
Идете на: