Angels & Demons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..
 
ИндексAngelsandDemonsГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyВто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyНед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyВто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyВто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Мелинда Картър
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Кейт Рийзър
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Ерик Стоун
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Люси Хейл
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Клаус Бодлер
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Джоан Болдуин
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Елизабет Гордън
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Деми Ловато
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_voting_barКъщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 I_vote_rcap 
Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 0a9a9183fc9c Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 2378429t Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 B7ES6 Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 2554884z

 

 Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]

Go down 
+5
Елизабет Гордън
Мелинда Картър
Michelle Grace
Кейт Рийзър
Джорджина Спаркс
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyЧет Сеп 30, 2010 6:54 pm

Конър Бранд написа:
Мишел отново отвърна на целувката. Леко отпуснах ръцете й и тя ги обви около шията ми, притискайки се към мен. Прокарах пръсти надолу по гърба й, към края на тениската й. Издърпах я нагоре и я пуснах до нас. Тя погледна леко стреснато към мен.
-Спокойно..-нежно прошепнах и отново я целунах. Тя съблече и моята тениска.

Тениската му се присъедини към моята на земята. Подпрях се на раменете му, като му позволих да събуе късите ми дънкови панталнки.
Беше доста странно. Досега си крещяхме, аз едва ли не бях готова да го зашлевя, а сега изведнъж всичко се преобърна.... и дори не можеах да схвана какво става първоначално. И правех всичко по инерция...
Усетих ръцете на Конър - залазиха по гърба ми дикато не намереиха закопчалката на сутиена ми.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 9:57 pm

..Щукна ми идеята да отида и да навестя Шел..Имахме да си разказваме толкова много.Взех си чантата и се запътих към тях..Когато стигнах забелязах леко отворена вратата.
- Джорджи!!Шел!! - Ъ-ъ.. нямаше никакъв признак на живот, затова влязох.
Тръгнах по стъпалата, като намерих някаква риза на пода..Какво ли значеше?!..Отидох до стаята на Джорджина, изглежда е имало някакво бедствие, защото имаше разкъсани дрехи..излязох от нея веднагически и се запътих към спалнята на Шел.Чух леко скърцване, оставих чантата си на пода и с крак отворих вратата..
- Който и да си остави Шел веднага? - извиках моментално, като забелязах как върху Мишел имаше някакво момче.То се обърна и..
- Конър.. - зяпнах ги с отворена уста като някой олигофрен. - Закрийте се, моля ви! - сложих ръка на очите си..
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 10:08 pm

- Мелинда! - ченето ми увисна. - Мога да обясня! Аз..
- Облечи се и ще говорим. Конър, това важи и за теб! - някак истерично тя го замери с фанелката ми която току-що бе вдигнала от пода. - Живо!!
Погледнах го със стреснато изражени. Но това не му пречеше да се смее като идиот. Протегнах ръка към него.
- Дай ми го - засмях се но погледът ми все още бе възмутен.
- Кое? - Конър придоби замислено изражение. - А, сутиена! - обърна се и го вдигна от земята - Заповядай.
- Побързайте, схванах се! - Извика Мел, все още с ръка на очите.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Конър Бранд
Долноземец
Конър Бранд


Възраст на героя : 18
Семейство : Елизабет Гордън (доведена сестра)
Relationship : Необвързан
Posts : 18
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.09.2010

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 10:26 pm

Бях притиснал Мишел към леглото, целувайки я и махайки сутиена й, когато Мелинда влезе в стаята и се развика..Бурен смях ме налегна и започнах да се хиля като някой идиот..Моментално станах от Шел с един чаршаф около мен.
- Дай ми го - обърна се тя към мен.
Гледах я объркан.
- Кое? - А, сутиена! - Еврика, сетих се.Взех го от пода и й го подадох.
- Побързайте, схванах се! - Извика Мел, все още държейки ръката си на очите.
Отидох до банята да се облека, о пътя минавайки покрай Мелинда.
- Бу! - тя се стресна и подскочи като свали чаршафа.
- Божке мили помогни ми..пренеси ме в рая..Моля те Конър прикрий си красотите.
Шел се хилеше ли хилеше, а аз едвам се сдържах..Прибягах до банята.
- Ъм Шел къде ми са боксерките?
- Опа!Мисля, че литнаха през прозореца.
- Каква прекрасна новина!Мисля, че краката ми залепнаха за пода. - вайкаше се Мел.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 10:45 pm

Мозъкът ми все още не възприемаше случилото се...Изведнъж Конър ме върна обратно на планетата и на мястото.Подскочих и без да исках свалих чаршафа от него..
- Божке мили помогни ми..пренеси ме в рая..Моля те Конър прикрий си красотите. - ..мисля че ще повърна.
Не гледай Мел..просто не гледай!..Разгеле, дочух вратата на банята да се затваря.Отворих очите си.
- Ъм Шел къде ми са боксерките? - Конър се провикна.
- Опа!Мисля, че литнаха през прозореца. - Мишел отново я прихвана смеха.
- Каква прекрасна новина!Мисля, че краката ми залепнаха за пода..
Отидох до Шел преминавайки от лавината дрехи по пода.
- Какво става тук? - прошепнах й.
- Все още съм ГОЛ и все още ви чувам. - обади се Конър.
- Радвай се, че все още си жив. - казах му в отговор.
- Аами ще ти обясня долу.
Взе една рокля и си я навлече.. а през това време горкото момче излезе от банята само че бе сменил чаршафа с хавлия.
- Ами аз какво да правя? - попита и направи муцунка.
Този път и аз не издържах и почнах да се хиля.
- Имам много рокли. - отвърна му Шел.
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 10:57 pm

- Ей, знаеш ли ще ти отива - присмях се насреща му, гледайки как целият почервеня.
- Ам... сериозно не искате да рискувам да излея червата си тук - Мелинда невъзмутимо бе сложила ръка на устата си.
- Джорджи и Ерик сякаш участваха в маратон по правене на секс - обадих се, едва потушавайки кикота си - все някъде в къщата трябва да има боксерки. Ако не, ще ти дам бикини.
- Знаеш ли, ще отида да си ги взема, сигурно са паднали в градината - припна като козичка надолу по стълбите.
- Сега - Мелинда се обърна в моя посока.
- Не го казвай, не го казвай...
- Какво. По. Дяволите. - започна бавно все едно бях бавноразвиващо се хахо - Става. Тук.
- Ъхххх, каза го! Какво да става... Провеждахме час по анатомия - засмях се сърказтично - Не е ли очевидно.
- А да, чукаш се с човека който трябваше да те убие. Ама просто прекрасно.
- Мел...
Конър изникна до вратата вече слава богу обут. Даже беше с дънки.. хмм явно тях бяхме захвърлили долу.
- За какво си говорим? - направи се на разсеян той.
- Така. - каза строго Мелинда. - сядайте на канапето.
Охх започваше се с лекцията....
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Конър Бранд
Долноземец
Конър Бранд


Възраст на героя : 18
Семейство : Елизабет Гордън (доведена сестра)
Relationship : Необвързан
Posts : 18
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.09.2010

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 11:20 pm

Излях навън да си търся гащите..предпочитам да ги обуя каквито и да са вместо да нося рокля.Мина един човек и ме зяпна.
- Какво ме гледаш бе..Не си виждал гол човек, който си търси гащите ли? - хаха стреснах го и замина хвърляйки ми по някой поглед.
У намерих ги..грабнах ги и ги облякох набързо..на връщане мернах и едни дънки, а моите бяха.Обух ги и влязох в къщата..Шел и Мел бяха на стъпалата и бях убеден, че говорят за случилото се.
- За какво си говорим? - направих се на разсеян.
- Така. - каза строго Мелинда. - сядайте на канапето.
Седнахме и придърпах Шел в скута си.Мел се изкашля.
- Така ми е по - удобно. - отвърнах ухилен.
- Не мисля че е удобно на теб, по скоро на малкото ти човече! - отвърна ми тя.
Шел се засмя..Е вероятно й беше хубаво!
- Не обиждай Господин Ураган!
- Ураган?! - каза Мишел.
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 11:36 pm

Избухнах в истеричен кикот. Толкова силен че въздуха ми не достигаше. И да, вероятно се държах като пълно идиотче на 5 години но не можех да подтисна смеха който ми докарваше Конър. Защото ако той бе зрял възрастен, аз щях да съм на-мърата на този свят.
- Шел, добре ли си? - Мелинда ме гледаше уплашено. Конър също бе изненадан от внезапният ми изблик на "щастие".
- Д-а. На... Напълно - опитах се да си поема дъх и да застана сериозно. - Добре. Стига толкова. Сега сериозно. - прехапах устна за да не се захиля пак. - Конър моля те, обясни на Мел какво се случваше, понеже тя не може да се сети сама.
- А не. Конър няма да го слушам предвид подробните описания. Много ясно че знам какво става. Но искам да ми обясните защо. Нали бяхте врагове? Нали се биехте за бога!
- Хората се променят.
- Да, но вие не сте хора,даже! - мелинда се разпали и заракомаха с ръце театрално. - Представете си Ерик да разбере. Какво ще стане? Най-много да ни изколи до крак! Замислихте ли се въобще?!
- Ам ние и за това не сме се замисляли. Стана спонтано. А ти много добре знаеш че хормоните трудно се окопитват. - Конър заговори сериозно, но пак леки нотки на смях се долавяха в гласа му.
- О, моля ти, Конър, сега ли ще ми ставаш експерт по сексология. Млъквай!
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyСъб Яну 15, 2011 11:59 pm

..Не се притеснявах за любовта им..Това си бе тяхна работа.Притеснена бях заради Ерик, не ми се мислеше какво щеше да стане ако той разбере за това.Може би щеше да ги убие..Сърцето ми се сви при тази мисъл.Прекалявах с ръкомаханията и речите, но нямах друг избор.
- Ам ние и за това не сме се замисляли. Стана спонтано. А ти много добре знаеш че хормоните трудно се окопитват. - Конър заговори сериозно, но пак леки нотки на смях се долавяха в гласа му.
- О, моля ти, Конър, сега ли ще ми ставаш експерт по сексология. Млъквай! - отвърнах ядосано.
- Хайде де Мел..мила нищо не е станало, а и Ерик няма да разбере!Пък и той ходи със сестра ми.Спокойно! - е донякъде успяваше да ме успокои, но..
- Е добре де тогава!Но все пак кога се случи? - една любопитна усмивка узари лицето ми.
- Ъм..стана.. - започна Конър.
- Аз ще й разкажа..това са женски работи, Женчо! - отвърна му Шел.
- Ти..ти как смееш?Господин Ураган се обиди!
Засмях се и седнах до Шел.
- Конър мисля, че ще е хубаво Шел да седи на меко!
Върнете се в началото Go down
Конър Бранд
Долноземец
Конър Бранд


Възраст на героя : 18
Семейство : Елизабет Гордън (доведена сестра)
Relationship : Необвързан
Posts : 18
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.09.2010

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyНед Яну 16, 2011 7:20 pm

- Ама то там е меко! - идиотска усмивка се плъзна по лицето ми, но след поредният смразяващ поглед от страна на Мелинда станах доста по - сериозен..
- Честно казано, не знам за какво толкова се притесняваш.. Да, аз съм подчинен на Ерик, но нищо не му казах, макар че спи със сестрата на Шел, нали? - вече бях напълно сериозен и бях решен да защитя действията си..
- Както ти споменах вече не действах аз, а господин Ураган, така че.. - не се сдържах и се засмях отново..
Знаех, че се започва с лекцийте относно това, че няма как да сме заедно, все пак сме смъртни врагове и не знам си какво..
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 8:16 pm

- Да, но.. - започнах, но бързо бях прекъсната.
- Няма никакво НО Мел!Спокойно всичко ще е наред..няма нужда да ни изнясаш лекциите ти.Все пак ти си ми най - добрата приятелка и ме разбираш! - каза ми Мишел.
Как щях да й откажа..та с нея съм израснала и бях наясно, че каквото си науми ще го направи, но все пак тази връзка..Имах чувството, че ще й донесе много нещастия.
- Може би си права! - измънках.
- Имай малко вяра де! - обади се Конър.
- На теб!Не, мерси!Първо ще се докажеш и чак тогава! - обърнах се към него и му се изплезих.
Погледнах ги.Изглеждаха толкова влюбени, толкова щастливи, когато бяха един до друг..сякаш се допълваха.Само една пречка..бяха врагове, но дали пък точно те щяха да сложат край на войните.
- Ехооо!Тук ли си?На тая планета ли си? - Размаха театрално ръцете си Конър.
- А..да! - стреснато им отговорих. - Искам подробностии! - една лукава усмивка се появи на лицето ми..
Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 8:27 pm

- Няма да стане! - присмях се. - Не и пред него - прошепнах тихо, надявайки се че Конър не ме е чул - А и нищо кой знае какво не е станало, ти ни прекъсна - засмях се.
- Да, така е. Мелинда, много съм ти обиден - започна да се подхилква той.
- А аз пък съм много щастлива че спасих Шел от лапите ти, не ми се мисли докъде щяхте да стигнете - покати глава, със самодоволна усмивка.
- Хей, ти няма да стоиш тук вечно, не си ни бавачка! - скастри я Конър.
- Да, не съм. Но... Елизабет ти е сестра. Няма да откаже да прекара малко време с брат си.
- Оооо стига, ужас, няма да стане! - изражението му стана уплашено.
- Ей, Мел... - засмях се - не сме бебета.
- Именно. Бебетата не са чак толкова палави. - размаха пръст тя.
Изплезих й се и целунах Конър по бузата.
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Конър Бранд
Долноземец
Конър Бранд


Възраст на героя : 18
Семейство : Елизабет Гордън (доведена сестра)
Relationship : Необвързан
Posts : 18
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.09.2010

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 8:43 pm

- Именно. Бебетата не са чак толкова палави. - каза Мелинда и въздъхна.
- Е, то това е ясно.. - казах шеговито и отвърнах на целувката на Мишел, само че я целунах по устните. Мел, естествено, отново започна да недоволства и да ръкомаха театрално, за да ни покажа че се намира точно до нас, макар че не се интересувах особено..
- Стига толкова драма! - отсякох. - Искам всичко да е наред вече. Писна ми да се вика и да се реве! - засмях се и отново придърпах Мишел в скута си..
Върнете се в началото Go down
Кейт Рийзър
Moderators
Moderators
Кейт Рийзър


Възраст на героя : 18
Първична способност : Хипноза
Relationship : Обвързана /Джеймс Лафърти/
Домашен любимец : Малко пухкаво коте/мъжко/ на име Споти
Posts : 235
Points : 240
Reputation : 1
Join date : 16.08.2010
Age : 26
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 8:51 pm

Стана ми много скучно и реших да изляза някъде. Първо звъннах на Мишел, но тя не вдигаше за това се опитах да се обадя на Мелинда, но телефонът й беше изключен, така че реших да отида до домът на Шел и Джорджи.
Вратата беше отворена и прецених, че няма дори да звъня на звънеца.
- Джорджи? Мишел? - провикнах се няколко пъти и реших, че няма никой. Точно когато мислех да си тръгвам от горе чух смях..
- Ехо? - провикнах се още веднъж и реших да се кача, за да видя кой е там..
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 9:00 pm

Чух някакъв глас.
- Тихо!Има някой. - излязох от стаята и на пръсти слязох по стълбите.
Видях силуета на някакво момиче, което се обърна и..
- Мелиндаааааа!!!
- Кейттт!О боже мой!Кейти колко ми лиспваше!Шел Кейт е тук. - разкрещях се като луда.
Чу се бързо припкане по стъпалата и за около част от секундата Мишел се бе включила в груповата прегръдка..Събирахме се една по една.
- Момичета липсвахте ми ужасно много! - обади се Кейт измежду задушливата прегръдка.
- Къде се беше загубила? - попитах я.
- Ще ви разказвамм..
- О и аз имам да разказвам! - измънка Шел и една усмивка се появи на лицето й.

Върнете се в началото Go down
Michelle Grace
Admin
Admin
Michelle Grace


Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки
Posts : 290
Points : 390
Reputation : 2
Join date : 14.08.2010
Age : 27

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 9:14 pm

- Сериозно! Чувствам се адски изолиран! Това е дискриминация вашето! - Конър запозчна да недоволства, докато се качвахме към стаята ми.
- Конър! Я ела тук! - засмя се Кейт и го прегърна. - Какво става с вас хора? Къде се загубихте?
- А, не сме се загубили ние, ти изчезна - ухилих се насреща й и се тюфнах на дивана.
Кейт се усмихна и се огледа наоколо.
- Какво е ставало тук? Да не е паднала бомба или нещо такова?
- Ооооо, по-лошо - Мелинда хвърли престорен гневен поглед на Конър, после на мен.
- Какво?
Конър се засмя и седна до мен. Игрив пламък проблясна в погледа на Мел и тя се настани между двама ни.
- Ейййй!
- Добре, сега аз съм изолираната - Кейт размърда вежди. - Какво толкова съм изпуснала?
Върнете се в началото Go down
https://angelsanddemons.forumotion.net/forum.htm
Конър Бранд
Долноземец
Конър Бранд


Възраст на героя : 18
Семейство : Елизабет Гордън (доведена сестра)
Relationship : Необвързан
Posts : 18
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.09.2010

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 9:22 pm

Кейт също се появи и започна да ме прегръща.
С Мишел се настанихме, а между нас, естествено, се настани Мелинда..
- Еййй! - оплаках се аз, но нямаше голям ефект. Тя продължаваше да седи между нас и като че ли нямаше никакво намерение да се мърда, така че в крайна сметка просто се примирих..
- Добре.. вече аз се чувствам изолираната! Какво толкова съм изпуснала? - нацупи се новодошлата и се настани до Мишел..
- Кой ще й каже? - захилих се като идиот и без особено да се притеснявам протегнах ръката се през Мелинда и се заиграх с един кичур от косата на Шел..
Върнете се в началото Go down
Кейт Рийзър
Moderators
Moderators
Кейт Рийзър


Възраст на героя : 18
Първична способност : Хипноза
Relationship : Обвързана /Джеймс Лафърти/
Домашен любимец : Малко пухкаво коте/мъжко/ на име Споти
Posts : 235
Points : 240
Reputation : 1
Join date : 16.08.2010
Age : 26
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 9:25 pm

- Кажете ми дее! - замолих се, а след това забелязах какво става.. - Я, чакайте малко.. Той какво прави?! - погледнах учудено към Конър, който продължаваше да си играе с един кичур на Мишел..
Мел само ме погледна тип "По - добре да не казвам", а аз започнах да се смея..
- Аа не. не е вярно! Ама вие наистина ли? - попитах след като видях, че никой друг не се засмя.. - О, боже..
Върнете се в началото Go down
Мелинда Картър
Moderators
Moderators
Мелинда Картър


Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси
Posts : 288
Points : 299
Reputation : 0
Join date : 16.08.2010
Location : Санфорд

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПет Яну 28, 2011 5:55 pm

Посрещнахме завърнала се приятелка и се настанихме удобно в хола.Нарочно седнах между Мишел и Конър, който ме смяташе за невидима и протегна ръка през мен, за да си играе с косата на Шел.Кейт веднага искаше да разбере какво става, а аз само я мернах с поглед "По - добре да не казвам".Е все пак не беше моя работа да разказвам случилото се между влюбените гълъбчета.
- Искам да знам! - обърна се Кейт и хвана Мишел за ръката като направи кучешката физиономийка.
Едвам се сдържах да не се разсмея от ситуацията.
- Хайде Шел разкажи й! - насърчих я, а тя ми хвърли зловещ поглед. - Или пък Конърчо.
Той се усмихна й леко ме сръчка. - Добре...млъквам..ето затварям си устата.
Върнете се в началото Go down
Ерик Стоун
Син на Дявола
Син на Дявола
Ерик Стоун


Възраст на героя : Не е ясно
Първична способност : Контрол над огъня,съблазнение,взривяване.
Семейство : Дявол /баща/
Relationship : sEaRcH
Posts : 155
Points : 172
Reputation : 1
Join date : 14.09.2010

Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 EmptyПон Фев 21, 2011 9:25 am

С Джорджи минахме през цялата къща,целувайки се.Беше много забавно въпреки,че аз мразех да ми е забавно...Исках адреналин...По случайност се натъкнахме на всички,които седяха в хола и аз от изненада замалко да изпусна Джорджи...
-Уаааааааааааааааааааа!-изкрещяха всички.
-Извинете........-казах аз с дяволска усмивка и пуснах Джорджина на земята.Отидох да се облека и се върнах.Джорджи беше облечена и всички ни гледаха с изненада.Хванах моята любов за ръката и седнахме на едно канапе.
-Какво изпуснахме?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]   Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18] - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мишел и Джорджина Спаркс [+18]
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Джорджина Спаркс
» Мишел Спаркс
» Стаята на Джорджина и Мелинда
» Къщата на Коди Матиус
» Къщата на Дженевив Клема

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angels & Demons :: Града Санфорд :: Квартали :: Южна част-
Идете на: